Svatební oznámení patří ke společenské tradici

 
Svatební oznámení patří ke společenské tradici

Před tím, než si konečně řekněte vytoužené ANO, je zapotřebí zařídit opravdu mnoho věcí.

Mimo jiné sem patří i oznámení pro svatební hosty, už jen z toho důvodu, že se podobná věc vlastně očekává a jde o hezkou tradici, která je aktuální už řadu generací. Rozesílá se zejména z praktických důvodů, hosté znají dlouho dopředu termín, místo a další důležité věci, mohou si vzít v zaměstnání volno a tak podobně. Jedním dechem ale musíme dodat, že originalita se cení a oznámení si můžete takřka libovolně přizpůsobit k obrazu svému…

Datum, místo a čas – vše ostatní je už na vás!

Jméno nevěsty nalevo, jméno ženicha do pravé části oznámení. A samozřejmě i datum, místo a také hodina, kdy se obřad bude konat. Pokud budou hosté sezváni z mnoha různých míst, pak jim můžete popsat krátce cestu. A pak už je vlastně všechno otázkou fantazie. Nejde totiž jen o samotné sladění barev nebo využití 3D efektu, nabízí se také zlatavý nádech, krajka nebo atlasová stuha. Možnosti jsou takřka neomezené, jako symbol si většina budoucích manželů vybírá srdce, růži, holubici nebo labutě, proslulé mnohdy až celoživotní věrností. Někteří dávají přednost elektronické rozesílce, ale proč si neudělat radost a nenechat vytisknout oznámení v papírové formě? Jde i o památku na jedinečnou událost.

Využijte kaligrafické písmo a nezapomeňte, že přírodní materiály jsou dnes opravdu v kurzu. Nebo máte o svatebním oznámení úplně jinou představu? Můžete je účelně propojit i se svou svatební stránkou, kde budou všechny důležité informace o blížícím se obřadu. Všichni hosté pak budou mít jasno nejen o termínech, ale také o tom, jaké ubytování nebo občerstvení na ně čeká. V neposlední řadě mohou mít přístup do galerie – vše přehledně a na jednom místě.

 

Tagy :